Mielec: Pozytywni 2015

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Ponadto cztery osoby zostały wyróżnione za swoją pozytywną działalność na rzecz regionu i społeczności lokalnej a zostali nimi: Jolanta Dudzik – nauczycielka muzyki w SP1, Katarzyna Zdziebło – zawodniczka chodu sportowego LKS Stal Mielec, juniorska rekordzistka, mistrzyni i reprezentantka kraju, Piotr Winiarz – Bossmen Studio Fryzur oraz Sebastian Peret – z Klubu Młodych Liderów.
(Tomasz Łepa)
W kategorii SPOŁECZNIK, laureatem został: Andrzej Zemmel – działający m.in w Stowarzyszeniu Orzeł Biały – Strzelec oraz w Mieleckim Komitecie Katyńskim:

W kategorii SPORT, laureatem został: Janusz Białek – trener FKS Stal Mielec, który jak mówi tytuł przyczyni się do zdobycia kolejnych sukcesów jego drużyny:

W kategorii KULTURA, nagrodzona została: Anna Leszkiewicz – instruktor w Samorządowym Centrum Kultury Mielec , producent i reżyser musicali:

W Mielcu wręczono statuetki Pozytywnych Mielczan 2015 roku. Kandydaci byli nominowani w czterech kategoriach: Społecznik, Kultura, Sport oraz Biznes. Rozstrzygnięcie plebiscytu i nagrodzenie Pozytywnych Mielczan było efektem wyboru, którego dokonała redakcja portalu hej.mielec.pl wspólnie z czytelnikami.
W kategorii BIZNES, laureatem został Marcin Piątkowski – JIVR Bike, założyciel firmy produkującej najnowocześniejsze elektryczne rowery na świecie. Jego projekt stał się już hitem wśród mieszkańców Nowego Jorku: