Mielec: Porozmawiajmy o Mielcu.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Każde ze spotkań jest podzielone na osiedla. Już dzisiaj prezydent spotka się z mieszkańcami osiedla Smoczka i Smoczka I w Szkole Podstawowej numer 11 o godz. 18.00, zaś w najbliższy wtorek z mieszkańcami osiedla Rzochów i Wojsław w Szkole Podstawowej numer 12 w Mielcu.
(Tomasz Łępa)
Podczas grudniowych spotkań mieszkańcy mieli możliwość przekazania prezydentowi oraz pracownikom Urzędu Miejskiego uwag, wniosków i propozycji dotyczących zarówno rozwiązań lub problemów ogólno miejskich, jak i tych mniejszej wagi, lecz także istotnych dla funkcjonowania społeczności w mieleckich osiedlach. Część z nich udało się zrealizować w bardzo krótkim czasie, w ramach bieżących interwencji, inne muszą zostać odpowiednio przygotowane i wprowadzone do budżetu miasta. Niestety frekwencja uczestników nie jest tak wysoka jak była podczas pierwszych spotkań, za to tematów jest o wiele więcej niż było

Spotkania z mieszkańcami to jeden z najważniejszych priorytetów w mojej pracy. Chcę rozmawiać o ich problemach i pomysłach – deklarował po objęciu stanowiska prezydent Mielca Daniel Kozdęba. Po grudniowej serii spotkań, zgodnie z zapowiedzią prezydent Mielca ponownie spotyka się z mieszkańcami i ich sprawami. W dniu wczorajszym Daniel Kozdęba spotkał się z mieszkańcami osiedli: Cyranka, Dziubków, Mościska i Szafera.