Mielec: Pierwsze spotkania i problemy.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

W dniu dzisiejszym Prezydent Mielca spotyka się w SCK-a z mieszkańcami ulic: Niepodległości, Cyranka, Kusocińskiego, Kopernika, Kazimierza Wielkiego, Żeromskiego. Kolejne spotkania odbędą się z mieszkańcami Starówki i osiedla Lotników z przyległymi. Osoby, którym nie uda się wziąć udziału w spotkaniu, będą mogły skorzystać z cotygodniowych dyżurów prezydenta miasta. Prezydent zaprasza mieszkańców do Urzędu Miejskiego w każdą środę, od godziny 10.00 do 15.30.
(Tomasz Łępa)
Jak dodaje Prezydent Mielca spotkania te pozwolą na zapoznanie się z problemami z jakimi borykają się mieszkańcy miasta.

W dniu wczorajszym Prezydent Mielca spotkał się z mieszkańcami osiedla Smoczka i przyległymi. Wśród tematów, które były poruszane przez uczestników spotkania znalazło się m.in. modernizacja placu zabaw, poprawa ścieżek rowerowych jak również dostępu do łącza internetowego dla mieszkańców domków jednorodzinnych na osiedlu Smoczka.

Prezydent Mielca Daniel Kozdęba od początku tygodnia spotyka się z mieszkańcami miasta. Podczas spotkań mielczanie mogą przekazywać swoje uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania Mielca. Z mieszkańcami miasta spotykają się także naczelnicy poszczególnych wydziałów magistratu oraz dyrektorzy miejskich instytucji. Udział tych osób zapewnia mielczanom uzyskanie jak najpełniejszej i merytorycznej informacji. Pierwsze spotkanie odbyło się na osiedlu Rzochów.