Mielec: Noworoczne Spotkanie Biznesu

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Podczas spotkania będą przyznawane nagrody w sześciu kategoriach; inwestor, mikrofirma, podatnik, darczyńca, promocja i specjalne wyróżnienie.
W minionym roku Tytuł Inwestora zdobyła Karczma Giżówka, Wyróżnione Mikrofirmy to: PIKA S.C., Kazimierz Żala i Piotr Żala z Partyni, Niepubliczne Przedszkole 'Akademia Małych odkrywców”, Ewelina Kwater z Radomyśla Wielkiego i Gabinet Weterynaryjny S.C. Marta Rybińska – Jarosz i Krzysztof Łoza z Radomyśla Wielkiego.
Wśród Wzorowych Podatników znalazły się firmy: Geyer&Hosaja Sp. z o.o. z Partyni, Gminna Spółdzielnia ,,SCH” z Radomyśla Wielkiego, której prezes niestety nie mógł być na gali i Z.P.H.U. DOREX Władysław Cnota z Radomyśla Wielkiego.
Tytuł Darczyńcy otrzymali: Zajazd ,,WEDETA’’ Edward i Teresa Ukleja ze Zgórska za działalność na rzecz osób samotnych, ubogich i niepełnosprawnych oraz firma 'NOWAK” Wiesław Nowak z Dąbia za wspieranie działalności kulturalno-społecznej w gminie Radomyśl Wielki.
W kategorii Promocja za zasługi w ustanowieniu Rekordu Guinnessa w Radomyślu Wielkim na najdłuższą kaszankę na świecie, która mierzyła 226 m nagrodzono firmy, które bezpośrednio, najbardziej zaangażowały się w to olbrzymie przedsięwzięcie: Ubój i Przetwórstwo Mięsne Władysław Giża z Radomyśla Wielkiego, Masarnia Zbigniew Giża Sp. J. z Żarówki, Zakład Przetwórstwa Mięsa Czesław Stopa z Dulczy Wielkiej, Firma Produkcyjno-Handlowa Andrzej Kurek z Dulczy Wielkiej.
Specjalne Wyróżnienie, czyli statuetkę lwa herbowego miasta i gminy Radomyśl Wielki ,,LEO VICTORES” wręczono właścicielowi firmy Geyer&Hosaja Sp. z o.o. z Partyni za szczególne zasługi dla Gminy Radomyśl Wielki we wspieraniu rozwoju gospodarczego i społeczno-kulturalnego.
(Tomasz Łępa)
Już tradycją stało się, że pod koniec stycznia, w okresie karnawałowym, w gminie Radomyśl Wielki odbywa się Noworoczne Spotkanie Biznesu. W tym roku całe przedsięwzięcie będzie miało miejsce 23 stycznia w Zajeździe Wedeta w Zgórsku.
Mówi burmistrz Radomyśla Wielkiego Józef Rybiński: