Mielec: Mielczanie chodzą dobrze ubrani…

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Podczas gali modowej Internauci za pomocą sms-ów wybrali też najlepszego modela i modelkę Mielec Fashion Time. Nagrody powędrowały do Karoliny Kasprzak i Marcina Brzuszko.
(tł)
Dla współprowadzącej Mielec Fashion Time Katarzyny Krzeszowskiej, Miss Polski 2012, impreza modowa jest dobrą okazją do tego by się zaprezentować w środowisku lokalnym i być zauważoną.

Mielczanie nie muszą się wstydzić tego, co noszą i mogą być dumni z imprez modowych jakie odbywają się w mieście.

W Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się targi mody i gala Mielec Fashion Time – konkurs dla projektantów mody. W konkursie modowym wzięło udział 15 projektantów, 30 modelek i modeli. Widzowie zobaczyli cztery pozakonkursowe kolekcje, pokaz tańca i Mielecką Orkiestrę Detą. Jury postanowiło przyznać trzecie miejsce Annie Śliwa z Krakowa, która przygotowała kolekcję dla dorosłych i dzieci, drugie miejsce powędrowało do kielczanki Magdaleny Misztal zaś najlepszą projektantką Mielec Fashion Time 2015 została Patrycja Siwiec z Kielc. Dla prowadzącego galę Huberta Bisto, rzeszowskiego krytyka mody, reżysera, felietonisty – podstawowym błędem początkujących projektantów jest naśladownictwo.