Mielec: Medale na początek roku…

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Drugi rok z rzędu mali piłkarze rocznika 2006 Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje działającej przy MOSiR w Mielcu przywożą złoto oraz bon na sprzęt sportowy o wartości 1000 PLN z turnieju organizowanego przez Wisłokę Dębica. Dwaj zawodnicy akademii , Kuba Wójcik i Dawid Jurkowski dopiero w karnych musieli rozstrzygnąć który z nich zostanie królem strzelców. Wojnę nerwów wygrał Kuba Wójcik. Świetna postawa obrony i bramkarzy – tylko jedna stracona bramka w całych zawodach. W pokonanym polu pozostawione słynące z dobrej pracy z młodzieżą zespoły min. KSZO Ostrowiec Św., Unia Tarnów, Siarka Tarnobrzeg czy Wisłoka Dębica.
Zaś druga drużyna rocznika 2006 wzięła udział w charytatywnym turnieju w Tarnobrzegu, który był zwieńczeniem akcji 'Siarkowcy dzieciakom”. W imprezie zagrała także drużyna rocznika 2003 trenera Gruszeckiego. Ekipy z Mielca, mogły rywalizować z drużynami Wisły Sandomierz, Wisłoki Dębica, KSZO Ostrowiec i Siarki Tarnobrzeg.
I czas na piłkarzy z rocznika 2005. Miejsce tuż za podium zajęła drużyna tegoż rocznika w rozgrywanym w miejscowości Czarna, turnieju 'Regamet Cup 2016'. Tytuł najlepszego zawodnika przyznany został zawodnikowi Piłkarskich Nadziei – Kacprowi Cyganowskiemu.
(Tomasz Łępa)