Mielec: Mamy talenty.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Organizatorem wydarzenia był Klub Młodych Liderów, który już w tę sobotę zaprasza wszystkich na Mielec Cap na stadionie GRYFU, przy ul. Warszawskiej w Mielcu. Rozgrywki piłkarskie rozpoczną się już od godz. 9.00. Patronuje Radio Leliwa.
(Tomasz Łępa)
Jednak o tym kto zostanie zwycięzcą Mielec ma Talent 2015 zadecydowała publiczność, która postanowiła przyznać nagrodę duetowi: Jakub Kołcz (śpiew) i Tobiasz Ciepliński (akompaniament). Jak tłumaczy Jolanta Dudzik, juror konkursu, mimo iż to jest zabawa to jednak musi ona też mieć swój poziom artystyczny.

W Mielcu odbyła się druga edycja konkursu Mielec ma Talent. Podobnie jak w poprzedniej edycji , uczestnicy nie tylko pokazali swoje nieprzeciętne umiejętności, ale również dużą pomysłowość. Przed jurorami i publicznością zaprezentowało się 16 uczestników wśród nich: tancerze, wokaliści, zespoły, iluzjoniści i młody adept piłki nożnej. Nagrodę internautów otrzymał duet 'Rikitiki” – Wojciech Kułaga i Marcelina Leśniak, którzy prezentowali się w tańcu breakdance. Jurorzy postanowili nagrodzić występ Marka Polaka, który zaprezentował pokaz iluzjonistyczny.