Mielec: Leroy Merlin Polska otworzy sklep w Mielcu

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Budowa sklepu idealnie wpisuje się w strategię rozwoju Mielca – tworzymy nowe miejsca pracy oraz odpowiadamy na zapotrzebowanie lokalnego rynku i oczekiwania klientów. Wszystko to ma szansę na realizację dzięki ludziom, którzy będą tworzyć ten sklep – dodaje Artur Ciałowicz, dyrektor sklepu Leroy Merlin Mielec.
(Tomasz Łepa)
Do tworzenia rady zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby decydować o tym jakie produkty chcieliby widzieć mielczanie w markecie:

Ruszyła budowa nowego marketu sieci Leroy Merlin z materiałami do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów w Mielcu. Otwarcie sklepu planowane jest na koniec roku.
Nowy sklep sieci z materiałami remontowo-budowlanymi zlokalizowany będzie przy ulicy Powstańców Warszawy, w pobliżu powstającego Centrum Handlowego Aviator. Sklep o łącznej powierzchni 8 tys. metrów kwadratowych zatrudni ok. 100 osób, które w fachowy sposób pomogą klientom w realizacji domów, mieszkań i ogrodów. Aby oferta produktowo-usługowa została jak najlepiej dopasowana do potrzeb klientów, prowadzone są konsultacje z mieszkańcami Mielca i okolicznych miejscowości. W przyszłości planowane jest również założenie Rady Klientów – ciała doradczego, które funkcjonowałoby również już po otwarciu sklepu. Mówi Artur Ciałowicz, dyrektor sklepu Leroy Merlin Mielec: