Mielec: Lepiej nic nie planować.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Mecz Olimpia Zambrów – FKS Stal Mielec odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00. W kolejnych spotkaniach Stal w Mielcu podejmie GKS Tychy i Polonię Bytom, na koniec ligowej jesieni mielczanie pojadą do Niepołomic na pojedynek z Puszczą.
(Tomasz Łępa)
Piłkarze Stali nie ukrywają, że wygrana z Wisłą Puławy bardzo była im potrzebna ocenia pomocnik Stali, Adrian Ślęzak.

W tym roku drugoligowcy na boiska wyjdą jeszcze w czterech kolejkach, a do zdobycia jest 12 punktów. Trener Białek jednak nie ustalił sztywnego planu dla zespołu, wskazującego na cztery kolejne wygrane mecze.

Szkoleniowiec Biało-Niebieskich docenił grę rezerwowych, którzy w spotkaniu z Puławami dostali dużą szansę zaprezentowania swoich umiejętności, pod nieobecność kontuzjowanych czy pauzujących za kartki piłkarzy wychodzących wcześniej w podstawowej jedenastce.

Piłkarze FKS Stali Mielec, po odzyskaniu pierwszego miejsca w tabeli 2 ligi, jadą na mecz do Zambrowa z Olimpią. Biało-Niebiescy po remisach z Radomiakiem i Siarką Tarnobrzeg przegrali w Rybniku z KS ROW-em i stracili pierwsze miejsce w tabeli na rzecz Wisły Puławy. W ostatnim meczu pokonali Puławy 2:0 i ponownie przewodzą na czele ligowej tabeli. Trener Stali Janusz Białek nie jest zaskoczony obniżką formy jego podopiecznych.