Mielec: Kolejna inwestycja otwarta.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Podczas konferencji, która miała miejsce po otwarciu inwestycji w Trzcianie wśród tematów dotyczących dalszych planów rozwoju gminy Mielec poruszano tez sprawę budowy ronda na Woli Mieleckiej. Jednak aby ono mogło zaistnieć muszą do jego budowy przyłączyć się także inne samorządy w Mielcu.
(Tomasz Łępa)
Jak mówi Wosik mimo licznych zadań i celów, jakie stoją przed samorządowcami i gospodarzami gmin, Wojewoda Podkarpacki stara się, aby te cele mogły być na bieżąco realizowane. Jednym z nich jest też modernizacja dróg w regionie.

Zdaniem Alicji Wosik województwo Podkarpackie dba o swoje gminy i stara się pomagać tym, które narażone były czy też są, na klęski żywiołowe.

W Trzcianie i Woli Mieleckiej zostały zakończone prace przy odbudowie drogi uszkodzonej w wyniku powodzi w maju i czerwcu 2010 roku. Również swój finał miały prace modernizacyjne nad wykonaniem przepustu na potoku Stara Wiśnia w miejscowości Trzciana, w ciągu drogi powiatowej. Na uroczyste otwarcie zakończonych inwestycji przybyły władze samorządowe gminy Mielec jak również wśród zaproszonych gości była Wojewoda Podkarpacki Alicja Wosik, która zdaniem mieleckiego starosty Andrzeja Chrabąszcza, nie obawiała się warunków pogodowych