Mielec: Hangar Arena przywita Chrobry Głogów

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Spotkanie to będzie bardzo ważne dla Stali jak i Chrobrego, gdyż oba zespoły mają obecnie po 16 punktów i są bardzo bliskimi sąsiadami w tabeli, a za ich plecami już czają się Zagłębie Lubin i MMTS Kwidzyn.
Z tego też względu 2 punkty będą tutaj koniecznością i na pewno walki na boisku nie zabraknie po obu stronach parkietu. Dla Stali zwycięstwo będzie smakować podwójnie, gdyż w lidze nie wygrali już od pięciu spotkań z rzędu, kolejno po przegranych z MMTS-em Kwidzyn, Wybrzeżem Gdańsk, Górnikiem Zabrze, Orlen Wisłą Płock i VIVE Tauronem Kielce. Spotkanie pomiędzy PGE Stal Mielec a SPR Chrobry Głogów , dzisiaj w Hangar Arenie o godzinie. 18.00.
(Tomasz Łepa)
.
W drużynie dzisiejszego przeciwnika mieleckich szczypiornistów jest też trzech byłych zawodników Stali: Adam Babicz, Łukasz Kandora i Tomasz Mochocki. Mimo tego mielecka drużyna liczy w końcu na zdobycie pierwszych punktów.

Z mieleckiego klubu odszedł Michał Adamuszek, problemy zdrowotne ma Piotr Krępa.

Co przed meczem mówi kapitan Stali Rafał Gliński.

Dzisiaj w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu drużyna piłkarzy ręcznych PGE Stal Mielec zmierzy się z SPR Chrobry Głogów w meczu PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Spotkanie to będzie walką o piąte miejsce w Superlidze.
Mimo zamieszania wokół mieleckich szczypiornistów sytuacja w drużynie póki co się ustabilizowała – mówi trener Paweł Noch