Mielec: Gala Mielec Fashion Time.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Galę Mielec Fashion Time poprowadzą – Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012, II i IV Wicemiss w Prestiżowym konkursie Miss Supernational 2014, oraz Hubert Stanisław Bisto – reżyser, felietonista, krytyk mody. Zdobywca Podkarpackiej Nagrody Mody 2013 w kategorii Osobowość Mody. Gala Mielec Fashion Time rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.00
(tł)
Do rywalizacji stanie 15 projektantów, którzy zaprezentują po 8 sylwetek. Będą to wyjątkowe propozycje damskich, męskich okraszonych dziecięcymi – projektów. Spośród nich, Jury wyłoni najlepszego kreatora mody. Przed Finałową Gali organizatorzy zaplanowali Targi Mody i Urody, podczas których na zwiedzających czekają dodatkowe atrakcje w postaci nagród.

W sobotę, w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu, odbędzie się Gala Mielec Fashion Time. Jest to Finał Wydarzenia, które prezentuje najnowsze style, wprowadza świeże spojrzenie na modę, charakteryzację, wizerunek, niekonwencjonalne rozwiązania i nowatorskie pomysły. Jest to pokaz kreatywności projektantów, którzy swoje kolekcje zaprezentują na wchodzących w świat modelingu, Modelkach i Modelach. Mówi Monika Konefał, koordynator modowego wydarzenia.