Mielec: Dla tych najmłodszych i nie tylko…

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Radio Leliwa

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Chorzelowska Grupa Teatralna oraz Zespół Pieśni i Tańca 'Chorzelowiacy' zapraszają na premierę bajki muzycznej 'Kopciuszek'.
Przedstawienie odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Chorzelowie.
Na scenie zaprezentuje się w sumie 8 aktorów, wokalistów i tancerzy, którzy przygotowali spektakl dla dzieci i rodziców z okazji Dnia Dziecka.
Chorzelowskiego 'Kopciuszka' wyreżyserowała Bożena Telega. Muzyka do bajki zaczerpnięta została z melodii ludowych, natomiast scenografia to dzieło Anny Surowiec.
Z Chorzelowa przenosimy się do Mielca. Tam policjanci we współpracy z mieleckimi stowarzyszeniami organizują Dzień Dziecka na Strzelnicy LOK w Mielcu. Organizatorzy zapraszają dzieci i dorosłych zainteresowanych militariami na strzelnicę przy ulicy Partyzantów w Mielcu w sobotę w godzinach od 10.00 do 14.00.
Podczas spotkania będzie można zapoznać się z bronią strzelecką różnego rodzaju oraz obejrzeć pokaz grupy rekonstrukcyjnej klubu ASG Mielec, jak również zobaczyć wystawę statyczną grupy realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.
(Tomasz Łępa)