Mielec: Były wyróżnienia i kolędy.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

A już jutro dowiemy się oficjalnie, kto obejmie stanowiska wiceprezydentów miasta.
(Tomasz Łępa)
Były również i życzenia świąteczne, także te dla mieszkańców Mielca od prezydenta:

Wyróżnienia Prezydenta Miasta Mielca otrzymali:
Autorzy i wykonawcy musicali: 'GREASE”, 'HAKUNA MATATA” i 'MICHAEL JACKSON SHOW”. W imieniu blisko 150 osobowego zespołu wyróżnienie odebrała reżyser musicali Anna Leszkiewicz.
Wyróżnienie za dynamiczny rozwój, budowanie marki solidnej firmy rodem z Mielca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, promocję miasta w kraju i zagranicą otrzymała firma EUROTECH sp z o.o. – wyróżnienie odebrał prezes Janusz Michalcewicz
Za systematyczne rozwijanie działalności, zdobywanie nowych rynków oraz gospodarcze, promowanie Mielca wyróżnienie przyznano firmie LEAR CORPORATION – jednej z pierwszych firm, które swoją działalność ulokowały w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK Mielec,
wyróżnienie odebrał dyrektor zakładu Piotr Liguz.
Wyróżnienie za aktywną działalność społeczną, popularyzację sportów motorowych i propagowanie wiedzy, która ratuje życie otrzymał GRZEGORZ STRYJSKI – prezes Automobilklubu Mieleckiego, jednego z najaktywniejszych stowarzyszeń, działających na terenie Mielca.
I ostatnie – piąte – wyróżnienie otrzymali sportowcy MAGDALENA ŁĄCZAK i PAWEŁ DYBEK – przedstawiciele jednej z najtrudniejszych dyscyplin sportowych: biegów górskich i górskich sportów wytrzymałościowych. Wielokrotni medaliści zawodów o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Mówi Magdalena Łączak:

W Samorządowym Centrum Kultury odbyło się spotkanie opłatkowe samorządowców Mielca połączone z wręczeniem corocznych wyróżnień dla najbardziej zasłużonych mielczan przyznawane przez prezydenta miasta. Mówi prezydent Daniel Kozdęba: