Mielec,Stalowa Wola: Kampania Bronisława Komorowskiego

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Wizyta ‘Bronkobusu’ w Stalowej Woli to dopiero początek takich odwiedzin w ramach kampanii prezydenckiej  już na wtorek zapowiadany jest przyjazd innego kandydata na prezydenta Grzegorza Brauna. Można się też spodziewać, że w hutniczym grodzie zawita ‘Dudabus’.

(Tomasz Łępa/Marta Górecka)

Według posłanki podpisany przez prezydenta projekt dotyczący małych i średnich przedsiębiorstw da zielone światło do rozwoju również Stalowej Woli

Ale nie tylko pozytywną kampanią obecny prezydent chce zjednać sobie wyborców

Przyznała też, że to przykład kompletnie innej kampanii od tej, którą prowadzi prezydent Bronisław Komorowski

Zaplanowany na blisko 4 godziny 'Maraton poparcia dla Bronisława Komorowskiego” zakończył się o dwie godziny wcześniej.

‘Bronkobus’ w ramach kampanii prezydenckiej odwiedził również Stalową Wolę.  Zbieranie podpisów poparcia dla ubiegającego się o ponowny wybór prezydenta Bronisława Komorowskiego nie obeszło się bez incydentu i wykrzykiwania niecenzuralnych słów przez jednego z przeciwników wobec głowy państwa. Koordynatorka kampanii wyborczej urzędującego prezydenta na powiat stalowowolski Renata Butryn była zniesmaczona takim zachowaniem

W odpowiedzi na słowa niezadowolonych, odpowiada poseł Krystyna Skowrońska.

Przy Bronkobusie pojawili się również młodzi mieszkańcy Mielca, którzy dali wyraz niezadowolenia z obecnej władzy rządzącej jak i samej kandydatury na prezydenta, Bronisława Komorowskiego.

Przy placu Armii Krajowej w Mielcu pojawił się wczoraj autobus kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, niestety bez samego kandydata. Akcję koordynowała posłanka PO, Krystyna Skowrońska. Działacze Platformy zbierali podpisy pod kandydaturą Prezydenta Bronisława Komorowskiego, który ubiega się o reelekcję. Mówi posłanka ziemi mieleckiej , Krystyna Skowrońska.