Mielec: BELFRY przyznane

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Podczas imprezy zostali również nagrodzeni uczniowie wyróżniający się w różnych dziedzinach życia szkolnego w roku szkolnym 2014/2015.
(Tomasz Łępa)
Organizacja tej imprezy zdaniem Andrzeja Bryły, to troska powiatu o tych co kształcą jak i samych kształcących się.

W konkursie BELFER THE BEST’IA 2015 w kategorii nauczyciel wychowawca nagrodę otrzymała Urszula Polak z II Liceum Ogólnokształcącego, w kategorii nauczyciel twórca sukcesu nagroda powędrowała do Wiesława Pazdro z Zespołu Szkół Budowlanych, zaś w kategorii nauczyciel dydaktyk statuetkę otrzymała Małgorzata Ciejka z II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu. Laureatem konkursu 'Komputer dla najlepszego” został Krzysztof Furdyna, uczeń z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu.
Jak dodaje Maria Napieracz, wicestarosta mielecki starostwo musi dzisiaj zmierzyć się z niżem demograficznym w szkołach.

Jak podkreśla Andrzej Bryła, członek zarządu powiatu mieleckiego impreza ma również na celu promocję nauczycieli.

W Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyło się uroczyste podsumowanie XV edycji Konkursu 'Komputer dla Najlepszego” oraz rozstrzygnięcie plebiscytu 'BELFER THE BEST’ia 2015”. Podczas spotkania wręczono nagrody najlepszym w kończącym się roku szkolnym 2014/2015 uczniom szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu mieleckiego oraz wyróżniającym się nauczycielom, wyłonionym w konkursie 'BELFER THE BEST’ia 2015”.
Mówi starosta powiatu mieleckiego, Zbigniew Tymuła.