Mielec: Zwiastuny reklamowe o mieście.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu telewizyjna dwójka wyemituje to widowisko 9 i 16 sierpnia. (Tomasz Łępa)

Widowisko 'Kabaretowe Wakacje z Duchami” odbędzie się dzisiaj w Przemyślu. Przed Zamkiem Kazimierzowskim wystąpią popularni artyści kabaretowi w specjalnym programie, a na koniec zagra Budka Suflera.

Reżyserem widowiska jest pochodzący z Chęcin, Leszek Kumański, reżyser, autor scenariuszy i producent programów telewizyjnych, między innymi: Duże dzieci, Podróże z żartem, Mój pierwszy raz, Europa da się lubić, koncertów podczas festiwali w Sopocie i Opolu, koncertu 'Sabat czarownic' w kieleckiej Kadzielni, oraz 'Kabaretowych wakacji z duchami', który jak mówi- najciekawsze miejsca na Podkarpaciu wskazywał Urząd Marszałkowski.

W związku z realizacją widowiska 'Kabaretowe Wakacje z Duchami' na terenie Podkarpacia, w Mielcu nagrywane były zwiastuny telewizyjne, zapowiadające emisję telewizyjną programu. Zwiastuny mają promować najciekawsze miejsca w regionie związane również z wykorzystaniem środków z Unii Europejskiej. Jeden ze zwiastunów był nagrywany w mieleckiej Jadernówce, filii Muzeum Regionalnego w Mielcu. Na planie filmowym oprócz kabaretu Pod Wyrwigroszem, znalazł się także Marszałek Województwa Podkarpackiego, Władysław Ortyl.