Mielec: Świętowali swój jubileusz.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Przez 15 lat działalności polskie zakłady KIRCHHOFF Automotive wypracowały sobie pozycję czołowego polskiego dostawcy dla producentów samochodów na całym świecie. Firma od 1998 zainwestowała przeszło 160 mln €, tym samym stając się jednym z kluczowych inwestorów w naszym kraju.
(Tomasz Łępa)
Jak zaznaczył obecny na uroczystości jubileuszowej, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, firma Kirchhoff Polska ma także zasługi w kulturze traktowania pracownika.

Jubileusz był okazją do podsumowania osiągnięć ostatnich 15 lat i uhonorowania osób, które przyczyniły się do rozwoju firmy. Według planów spółki jeszcze w tym roku zrealizowane zostaną inwestycje o łącznej wartości około 70 mln zł. Podczas dzisiejszego jubileuszu uroczyście wbito łopatę pod budowę nowej mającej powstać hali produkcyjnej pod instalację nowoczesnej prasy.

W Mielcu 15 rocznicę działalności w Polsce obchodziła spółka KIRCHHOFF Automotive.
Przedsiębiorstwo należące do międzynarodowej grupy Kirchhoff pierwszy zakład otworzyło w 1999 roku w Mielcu, a kilka lat później dwa młodsze, w Gliwicach- mówi Janusz Soboń, Prezes Zarządu KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o