Mielec: Mielec sportem stoi.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Pozostajemy jeszcze przy piłce ręcznej. Zawodnicy PGE Stali Mielec rozegrali dwa spotkania sparingowe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Pierwsze spotkanie biało-niebiescy wygrali 34-32, a drugie 26:23.
Przed nami piłka nożna.
Piłkarze FKS Stali Mielec pokonali w sparingowym meczu ekstraklasową Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 2:1 a już dzisiaj Klub Futsalu Stal Mielec rozegra pierwszy mecz rundy rewanżowej w rozgrywkach I ligi. W dwunastej kolejce rozgrywek I ligi futsalu Stal Mielec podejmie zespół ETA Dąbrowa Górnicza. Mecz rozegrany zostanie o godz. 18:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 11 przy ulicy Warneńczyka w Mielcu.
(Tomasz Łępa)
Trwające w Polsce Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej nie mogą odbyć się bez mielczan. Spotkania w Katowicach i Wrocławiu poprowadzi trzech mielczan, związanych też z klubem PGE Stal Mielec. Są nimi Paweł Wacławik, Tomasz Leyko oraz Krzysztof Urbański z grupy 'Gramy dla Najlepszych”. Do nich należy m.in. oprawa meczów reprezentacji w piłce ręcznej. W Katowicach podczas meczów grupowych oraz we Wrocławiu podczas meczów strefy 5-8 zadbają o oprawę spikerską i muzyczną. Nam udało się porozmawiać z Krzysztofem Urbańskim tuż przed rozpoczęciem dzisiejszych spotkań: