Mielec: M4 Moje Miasto Moje Miejsce- już 10 raz

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Na M4 pojawi się Michał Łuczak, artysta fotograf, który znany jest w kraju dzięki fotografią starego dworca kolejowego w Katowicach. Jego zdjęcia wydano w albumie pt. 'Brutal'. Arkadiusz Andrejkow, malarz z Sanoka, autor kilkudziesięciu muralów i graffiti, szczególnie lubujący się w malowaniu wyrazistych portretów oraz Leser, ceniony graficiarz i artysta malarz z Nowego Sącza. Pojawią się także bboye Beeski Piotr Kania Paweł Kątny znany jako Chuchu oraz Mefo Mateusz Godlewski, członkowie Polskiego Flavoru, czołowej ekipy z Polski. Na imprezach M4 będą grali DJ z Mielca z grupy Kushayet Crew oraz DJ Plash z Krakowa.
(Tomasz Łepa- fot. Marcin Wąsik)
W tym roku zajęcia warsztatowe odbywać się będą od czerwca do sierpnia. Organizatorzy w sposób szczególny chcą dotrzeć do młodych ludzi, którzy się nudzą w wakacje. Graffiti Jam czy fotografowanie miasta wspólnie z artystami to okazje do zarażenia się pasją lub poznania wielu nowych osób:

Stowarzyszenie Kulturalne JARTE już 10 raz organizuje imprezę o nazwie 'M4 – Moje Miasto, Moje Miejsce'. M4 integruje alternatywne środowisko artystyczne Mielca i regionu. Mówi Kinga Bielec, prezes stowarzyszenia: