Mielec: III Mielecki Leśny Mini- Rajd Rowerowy

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Każdy zainteresowany udziałem w imprezie rowerowej musi dokonać zapisu drogą mailową bądź osobiście w sekretariacie Nadleśnictwa Mielec przy ulicy Wojska Polskiego 9 (budynek Inkubatora Nowych Technologii IN-TECH 1) w Mielcu. Więcej informacji dotyczących zapisów i samej imprezy można przeczytać na profilu facebookowym oraz stronach Nadleśnictwa Mielec, Mieleckiego Klubu Górskiego 'Carpatia”, Mieleckiej Rowerowej Masy Krytycznej i Klubu Żeglarskiego 'Orkan”.

(Tomasz Łępa)

Metę wszystkich przewidziano w miejscu zatrzymania 'Marakana”, położonym przy nowo powstającej drodze obwodowej Mielca, gdzie uczestnicy minirajdu odpoczną przy ognisku. Przewidziano tam oficjalne zamknięcie imprezy połączone z rozdaniem zestawów pamiątkowych. Jak mówi Hubert Sobiczewski warto zadbać nie tylko o kondycję ale również o bezpieczeństwo.

Pod Patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Andrzeja Chrabąszcza w najbliższą niedzielę o godz. 9.00 odbędzie się III Mielecki Leśny MiniRajd Rowerowy, na terenie mieleckich lasów. Jest to impreza organizowana cyklicznie od roku 2011 w okresie wiosenno-letnim. Dla uczestników przygotowano 3 trasy – mówi Hubert Sobiczewski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Mielec