Mielec: Biało – niebiescy w Kołobrzegu

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Po ośmiu kolejkach 2 ligi sezonu 2015/2016 Stal z Mielca zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 20-tu punktów za sześć zwycięstw i dwa remisy. O trzy oczka biało-niebiescy wyprzedzają drugą w tabeli Siarkę Tarnobrzeg.
(Tomasz Łępa)
W czterech dotychczas rozegranych w Kołobrzegu meczach Kotwica nie przegrała, zaliczyła dwa zwycięstwa i dwa remisy. Stalowcy liczą, że będą pierwszą drużyną, która z Kołobrzegu wywiezie komplet punktów:

Nowak także jest przekonany, że piłkarze, którzy zastąpią Łętochę i Bierzało to zawodnicy, których zespół z Kołobrzegu powinien się obawiać:

Pomocnik mielczan Bartosz Nowak potwierdza, że faktycznie w starciu z Legionovią mielczanie wyglądali słabiej niż we wcześniejszych grach:

Obniżka formy nie będzie jedynym kłopotem Stali w Kołobrzegu. Nie zagrają tam Sebastian Łętocha i Michał Bierzało, którzy muszą pauzować za nadmiar żółtych kartek. Trener Janusz Białek jest jednak przekonany, że ich zmiennicy są też bardzo wartościowymi zawodnikami.

W sobotę piłkarze Stali Mielec rozegrają wyjazdowe spotkanie w Kołobrzegu z Kotwicą. Biało-Niebiescy będą walczyć o kontynuację serii meczów bez porażki i bezpieczną pozycję lidera tabeli. W minioną niedzielę Stal zremisowała 1:1 na własnym boisku z Legionovią Legionowo. Ten remis nastąpił po serii sześciu wygranych meczów – komentuje trener Stali Janusz Białek: