Mielec: Bezalkoholowy Piknik Rodzinny 'GRUNT TO RODZINKA 2014”.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Swoje stanowisko zaprezentuje również Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło w Mielcu. W trakcie pikniku będą przeprowadzane darmowe badania przesiewowe cukru i ciśnienia wraz z pokazem ratowania życia w nagłych wypadkach. Pomiary wykonywać będzie Zespół Ratowniczy Powiatowego Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. W programie nie zabraknie również stałych elementów charakterystycznych dla pikniku 'Grunt to Rodzinka”. Wśród nich Turniej 'RODZINNY LABIRYNT”, który zyskał już grono swoich sympatyków i z roku na rok coraz więcej rodzin chce rywalizować o honorowy tytuł 'SUPER RODZINKI”. Patronuje Radio Leliwa.
(Tomasz Łępa)
Wszystkich miłośników modeli RC DRIFTING organizatorzy zapraszają na pokaz jazdy w kontrolowanym poślizgu z odwzorowanymi autami oraz dodatkami na specjalnym torze wykonanym w skali 1:10.

Na Placu Armii Krajowej w Mielcu, w najbliższą niedzielę, odbędzie się Bezalkoholowy Piknik Rodzinny 'GRUNT TO RODZINKA 2014. Tym razem organizatorzy uczestników pikniku, zabierają w podróż do świata wiedzy, nauki i tajemniczych eksperymentów. Wszystkie prezentacje i pokazy będą miały charakter interaktywny, a ich scenariusz będzie utrzymany w konwekcji magicznej zabawy. Mówi Mirosław Pietrzak z agencji eventowej Alternatywa.