Mielec: Po przełamanie do Opola!

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Tym razem do Opola pojadą zawalczyć o punkty piłkarze ręczni  Handball Stal Mielec. Tabela PGNiG Superligi nie pozostawia złudzeń. Drużyna Stali z zerowym dorobkiem punktowym, zajmuje niechlubne ostatnie miejsce. Jak jednak zapewnia Paweł Wilk, szansa na zdobycie kompletu punktów jest w każdym meczu, do tego potrzebna jest jednak koncentracja oraz realizowanie wcześniej ustalonych zadań. To wszystko jest w naszej głowie, dodaje zawodnik Handball Stal Mielec.

Gwardia Opole sezon 2021/2022 zaczęła od falstartu z Chrobrym Głogów. Gwardziści przegrali to spotkanie 27:32. W drugiej serii było jeszcze gorzej, mecz z Kielcami zakończył się wynikiem 40:24 dla kielczan. Pierwszą zdobycz punktową Gwardia zainkasowała w trzeciej kolejce, gdzie pokonała Pogoń Szczecin. Ostatecznie z czteropunktowym dorobkiem Gwardziści plasują się na 9. miejscu w tabeli Superligi. A czego możemy się spodziewać  po Gwardii w tym spotkaniu?

Mecz Gwardia Opole z Handball Stal Mielec w sobotę 9 października o godzinie 19:00. Transmisja spotkania na platformie Emocje.tv, natomiast w następnym tygodniu do Mielca przyjedzie równie wymagający, Górnik Zabrze.

Tomasz Łępa