Mielec: Nagrodzono wyróżniających się uczniów.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

 

Już po raz 21. Starostwo Powiatowe w Mielcu nagrodziło wyróżniających się uczniów i absolwentów szkół ponadpodstawowych.

W ramach plebiscytu „Komputer dla najlepszego” nagrodzono najlepszych absolwentów ze wszystkich szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Mielecki. Pierwsze miejsce w tym plebiscycie i komputer ufundowany przez firmę Kirchhoff zdobyła Lidia Paluch – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu, która rok szkolny 2020/2021 ukończyła ze średnią ocen 4,95.

Mówi Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła.

Nagrody trafiły również do najlepszych uczniów wyróżniających się w różnych dziedzinach życia szkolnego w roku szkolnym 2020/2021 oraz za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia w konkursach i olimpiadach. Podczas spotkania po raz pierwszy publicznie zaprezentowano także nowe logo Powiatu Mieleckiego będące wynikiem wielomiesięcznej współpracy samorządu z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Mielcu. Prezentacji dokonała Izabela Miodunka, uczennica klasy o profilu technik reklamy i zwyciężczyni wewnątrzszkolnego konkursu „Zaprojektuj logo Powiatu Mieleckiego”.

 

Tomasz Łępa