Mielec: Wisła Płock kolejnym przeciwnikiem Stali Mielec.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Dzisiaj piłkarze Stali Mielec otwierają 17.kolejkę PKO BP Ekstraklasy. W jej ramach podejmować będą u siebie drużynę Wisły Płock, która w ostatnim czasie znajduje się w dobrej dyspozycji.
Wisła Płock przyjeżdża do Mielca po zdobyciu 10 z 12 możliwych punktów w czterech ostatnich kolejkach. Dla szkoleniowca mieleckiej drużyny będzie to z pewnością sentymentalne spotkanie. Jest wychowankiem Wisły Płock, w jej barwach zagrał zarówno swoje pierwsze jak i ostatnie spotkanie w rozgrywkach ekstraklasy.
Dla mnie, można tak powiedzieć, będzie to spotkanie szczególne. Po raz pierwszy, jako trener, zagram przeciwko byłej drużynie, której jestem wychowankiem – zaznacza Adam Majewski.

Jak dodaje trener mielczan Wisła jest skuteczna, gra bardzo dobrze przy stałych fragmentach gry i musimy być na to przygotowani – podkreśla przed spotkaniem trener Adam Majewski, który ma do swojej dyspozycji prawie pełny skład zawodników.

W tabeli oba kluby dzielą dwa punkty. Wisła Płock (7.miejsce) zgromadziła do tej pory 23 “oczka”, a zespół z Mielca ma na swoim koncie ich 21. Początek spotkania PGE FKS Stal Mielec – Wisła Płock dziś o godzinie 18:00.

Tomasz Łępa