Kraków: Stalowowolska poetka Monika Kusztal prezentuje swój tomik.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Monika Kusztal jest także autorką tomiku ''Oparta o deszcz'', który otrzymał nagrodę Związku Literatów Polskich w Rzeszowie za najlepszy debiut w 2007 roku a także wydanego trzy lata później pod tytułem ''Reklamówka w niebieskiej sukience''.
Ostatni nosi tytuł ''Niedomknięte słowa''. Autorem okładki jest Jakub Woynarowski – pochodzący ze Stalowej Woli rysownik i grafik, laureat ''Paszportu POLITYKI'' za oryginalne łączenie badań nad historią sztuki i kultury z artystyczną praktyką.
Monika Kusztal jest członkinią Koła Młodych Stowarzyszenia Pisarzy Polskich w Krakowie oraz Stowarzyszenia Autorów Polskich i współredaktorką strony krytyczno-literackiej ''Artefakty kulturalne''. Pracuje jako nauczyciel języka polskiego w Katolickim Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu.
Początek spotkania w Salonie Literackim Stowarzyszenia Pisarzy Polskich przy ul. Kanoniczej w Krakowie dziś o godz. 18.00.
(Joanna Sarwa)
Najnowszy tomik Moniki Kusztal nosi tytuł 'Niedomknięte słowa':

Stalowowolska poetka Monika Kusztal jest jednym z czworga artystów, którzy dziś zaprezentują swoją twórczość w czasie spotkania zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich ''Wiosna Młodych'' w Krakowie.