Kolejne konferencje w Inkubatorze Technologicznym w Stalowej Woli.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Poniedziałkowa bezpłatna konferencja w Inkubatorze w Stalowej Woli rozpoczyna się o godz 8.45, a wtorkowa o 9.30. Antoni Kopyto poinformował również, ze nawet jeśli firma nie dokonała wcześniejszego zgłoszenia, może wziąć udział w konferencji.
(Marta Górecka)
We wtorek zaś mowa będzie m.in. o tym, czym charakteryzuje się przedsiębiorstwo XXI wieku i jaka jest sytuacja na rynku pracy w dobie kryzysu.

Poruszone będą też omówione możliwości zastosowań kredytu technologicznego dla finansowania rozwoju firm, ale nie braknie i niespodzianek podczas poniedziałkowej konferencji w Inkubatorze.

Stalowowolski Inkubator Technologiczny kontynuuje cykl bezpłatnych konferencji adresowanych do firm oraz instytucji miasta i regionu.
Ich celem jest wzmocnienie kompetencji kadry menedżerskiej oraz poszerzenie możliwości sięgania po innowacyjne, najnowocześniejsze technologie i rozwiązania biznesowe. Kolejne takie konferencje odbędą się w poniedziałek i wtorek.
Antoni Kopyto, dyrektor ds. .organizacji w Inkubatorze Technologicznym w Stalowej Woli poinformował że poniedziałkowa konferencja będzie dotyczyła innowacyjnych rozwiązań w sferze oprzyrządowania stosowanego do obróbki skrawaniem, choć nie tylko temu będzie poświęcona konferencja.