Kolbuszowa: Święto piłki nożnej i muzyki

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

W ten weekend (04-05.06) na kolbuszowskim stadionie odbędzie się kolejna edycja Footballowej Kolbuszowej, czyli imprezy, którą w swoim rodzinnym miasteczku organizuje piłkarz Cracovii Kraków i dwukrotny reprezentant Polski Mateusz Cetnarski.
Pomagają mu: Fundacja 'Serce', Urząd Miejski, klub sportowy Kolbuszowianka, Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, a także zarządy osiedli numer 1, 2 i 3.
W sobotę o godzinie 11 Footballową Kolbuszową rozpocznie piłkarski turniej eliminacyjny dla chłopców i dziewcząt w wieku od 7 do 19 lat. Najlepsi zagrają dzień później o godzinie 11 w finale. W niedzielę o godzinie 14 odbędzie się Olimpiada Przedszkolaków i piknik sportowo-rekreacyjny dla całych rodzin. Uwaga, przewidziane są atrakcyjne nagrody. Godzinę później rozegrany zostanie turniej z udziałem gwiazd polskiego futbolu, sponsorów i muzyków. Na boisku pojawią się również byli i obecni piłkarze Kolbuszowianki.
Na godzinę 18, także na stadionie przy ulicy Wolskiej, zaplanowano koncerty. Na scenie zaprezentują się zaprzyjaźnieni z Mateuszem Cetnarskim artyści, czyli: O.S.T.R. & DJ Haem, Vavamuffin, Wu-Hae, Green, Pablopavo i Ludziki. Wstęp jest wolny
pg