Kolbuszowa: Dni miasta nad Nilem.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Organizatorzy pikniku na stadionie przygotowali atrakcje zarówno dla maluchów, jak i dla dorosłych . Rozegrany zostanie też mecz piłkarski samorządowcy kontra pracownicy Uniwersytetu Rzeszowskiego. W przerwie spotkania uroczyście zaprezentowana zostanie flaga Kolbuszowej. Piknik zakończy koncert zespołu góralskiego 'Juzyna” z Zawoi.
W niedzielę od godziny 15 imprezy odbywać się będą na Rynku. W programie między innymi : Bieg Uliczny, Flash Mob, rewie wokalna i taneczna, gala operetkowa w wykonaniu Marii Lenart i Katarzyny Liszcz przy akompaniamencie księdza Juliana Wybrańca, pokaz tańca Dawida Serafina, krokodylowe konkursy i gala musicalowa Teatru Broadway.
(pg)
Dni Kolbuszowej rozpoczną się już w czwartek (30.04.). Tego dnia o godzinie 12 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej otwarta zostanie wystawa pod tytułem'Jan Długosz 1415-1480 – sylwetka i dzieło”. W sobotę (02.05) o godzinie 10 na torze 'Glinianka” odbędzie się rajd samochodów terenowych i quadów. Sześć godzin później na pływalni krytej rozegrane zostaną mistrzostwa Kolbuszowej w pływaniu na krokodylu.
Z kolei na stadionie od godziny 14.30 odbywać się będzie piknik sportowy. Mówi prezes Fundacji na rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej Grzegorz Romaniuk.

Miasto nad Nilem zaprasza na swoje imieniny. Podczas tegorocznych Dni Kolbuszowej nie zabraknie koncertów, imprez kulturalnych i sportowych.
Mówi burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba: