Jazz nad Nilem

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej, serdecznie zaprasza na imprezę muzyczną ,,Jazz na Nilem 2012”, która odbędzie się w niedzielę 22 lipca o godz. 17.00 przy Krytej Pływalni Fregata w Kolbuszowej, ul. Jana Pawła II.
Impreza ma charakter plenerowy, co roku występują na niej najlepsze zespoły jazzu tradycyjnego z Polski. Tym razem muzykę powstałą w Nowym Orleanie nad Missisipi, reprezentować będzie jazz znad Odry w wydaniu Sami Swoi Orchestra, Dixie Tiger's Band oraz Kwartet Jana Młynarczyka. Z nad Królowej polskich rzek Wisły, wystąpi legendarny zespół Old Metropolitan Band, zaś z Rzeszowa nad Wisłokiem zagrają syjamskie składy Old Rzech Jazz Band oraz X- Band. Zapraszamy na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulturalne.
W tym dniu nad kolbuszowskim Nilem najważniejszy jest swing. Uczestnictwo w tym koncercie nobilituje i sprawi wszystkim dużo przyjemności. Przy jazzowych standardach będzie można zatańczyć, a dla ochłody wskoczyć (GRATIS) w bystre wody pięknej pływalni, (naturalnie obowiązuje strój kąpielowy). Na imprezie będą obecne wszystkie rodzinne piknikowe atrakcje.