III Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach Polska Tarnobrzeg 2013

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Organizator zawodów Rajmund Zięba Prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg zaprasza na
III Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Polska Tarnobrzeg 2013
Przyjdź, nie siedź w domu.
Zobaczysz, świetne zawody w tenisie stołowym na wózkach, emocjonujące pojedynki, walkę Fair play do ostatniej piłeczki.
W zawodach tych wystąpi (10 drużyn z czterech krajów), 20 tenisistów stołowych na wózkach, zawodników z Reprezentacji Ukrainy, Litwy, Białorusi i Polski. Turniej odbędzie się 15 – 16 czerwca 2013 roku (startujemy o godzinie 10.00), na Hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49 (zawody te to turniej drużynowy i turniej open).
W dniu w dniu 15 czerwca o godzinie 11.30 odbędzie się uroczyste otwarcie i prezentacja drużyn uczestniczących w zawodach.

Patronat Honorowy nad turniejem objął Prezydent Tarnobrzega Pan Norbert Mastalerz oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Współorganizatorem jest Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu. Zawody poprowadzi, jako sędzia główny Pan Henryk Oleksiuk (sędzia państwowy), pomagał mu będzie sędzia Pan Janusz Malarz oraz sędziowie przy stołach Krzysztof Kowalski, Sławomir Skrzęta, Jacek Lachor, Wiesław Byczek, Piotr Mikera, Szymon Kwiatkowski
Opieka medyczna Joanna Sroczyńska
Nagłośnienie Ryszard Patrzyk
Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami międzynarodowymi ITTF Para Table Tennis oraz z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego z uwzględnieniem specyfiki sportu niepełnosprawnych.
Mecze rozgrywane będą na 6 stołach SPONETA S7-13 z atestem ITTF, piłeczkami (białymi) Andro.
Zakwaterowanie zawodników, trenerów, sędziów w Hotelu Karolina i w Hotelu Kameleon w Tarnobrzegu oraz w Hotelu Basztowy w Sandomierzu.
Catering – obiady na hali sportowej zapewnia Spółdzielnia Socjalna KONAR z Tarnobrzega

Sponsorzy
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Tarnobrzega Norbert Mastalerz, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie Oddział w Tarnobrzegu – Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, PW Karabela Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, Medorto – sklep medyczno – rehabilitacyjny z Tarnobrzega, Spółdzielnia Socjalna Konar z Tarnobrzega, Euro-Szkoła Bis Jacek Sadrakuła i Synowie, Eskulap – sklep medyczno – rehabilitacyjny, Golden Global Grupa-Centrum Reklamy, Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu, ZSP nr 1 w Tarnobrzegu, Kancelaria Prawna AnLex Andrzej Gryczka, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Siarkowiec” w Tarnobrzegu, Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Avans, Hotel Karolina w Tarnobrzegu, Hotel Kameleon w Tarnobrzegu, Hotel Basztowy w Sandomierzu, Aga Sport z Gliwic

 

Patronat Medialny: MTV Tarnobrzeg, Radio Leliwa, Echo Dnia, TVL Telewizja Lokalna, Tygodnik Nadwiślański, NadWisłą24.pl, www.pingpong.com.pl, www.tarnobrzeg.info,

Program Zawodów
Piątek – 14 czerwca
– godz. 14.00-18.00 – przyjazd zawodników, trenerów, sędziów i innych osób do miejsca zakwaterowania (hotele przystosowane do potrzeb osób na wózkach), Hotelu Karolina i Hotelu Kameleon w Tarnobrzegu oraz Hotelu Basztowy w Sandomierzu (śniadanie, kolacja w hotelach)

Sobota – 15 czerwca 
– godz. 10.00 – I cześć gier
– godz. 11.30 – uroczyste otwarcie, prezentacja drużyn uczestniczących w  turnieju,
– godz. 12.00 – II cześć gier
– godz. 13.00 – obiad na hali sportowej (przerwa)
– godz. 14.00 – III cześć gier

Niedziela – 16 czerwca 
– godz. 10.00 – I cześć gier
– godz. 12.30 – obiad na hali sportowej (przerwa)
– godz. 13.30 – II cześć gier
– godz. 15.00-16.00 – zakończenie turnieju i uroczyste uhonorowanie zwycięzców