Dziś popołudniu w Stalowej Woli na terenie leśniczówki 'Ciemny Kąt' ruszają pięciodniowe rodzinne warsztaty ekologiczne 'Las wita nas'.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Dziś też będą powstawać oczyszczające kule bokashi(bokaszi). Początek warsztatów na Ciemnym Kącie zarówno dziś, jak i w kolejnych dniach – godz. 16.00.
(Marta Górecka)
Dziś, I dnia warsztatów uczestnicy będą odkrywać ziemię

Piątek zaś będzie okazją do tego, by sprawdzić czego uczestnicy warsztatów się dowiedzieli, bo odbędzie się gra terenowa po lesie. Ale warsztaty to również okazja do poznania różnego rodzaju ciekawostek, które można potem wykorzystać w domach, jak ekologiczne środki czystości

Uczestnicy warsztatów będą poznawać ciekawostki przyrodnicze, a przy okazji tworzyć pod okiem specjalistów- przyrodników, geografów i artystów. Każdy dzień będzie poświęcony innemu żywiołowi.

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli już po raz drugi proponuje mieszkańcom ciekawy sposób na poznanie życia lasu, którego wokół stalowej Woli nie brakuje. Ma to być, jak zaznaczyła Katarzyna Warchoł-Garlicka, forma zabawy i wypoczynku zarówno dla dorosłych, jak i dzieci