Dowiedz się jak inwestować na giełdzie

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

O tym jak inwestować na giełdzie będzie się można dowiedzieć uczestnicząc w bezpłatnych warsztatach, które odbędą 6 listopada o 16.30 w PWSZ przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Zgłoszenie można złożyć na stronie www.AkcjonariatObywatelski.pl lub w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych.
W czasie spotkania zatytułowanego 'Inwestuj świadomie” będzie można porozmawiać ze specjalistami z domu maklerskiego, Komisji Nadzoru Finansowego oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.
Uczestnicy warsztatów zostaną stopniowo wprowadzeni w świat giełdy i inwestycji. Poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawowe strategie inwestycyjne. Dowiedzą się, jak się zachować podczas spadków na giełdzie. Otrzymają również praktyczne wskazówki, czym kierować się inwestując na giełdzie oraz jak korzystać ze swoich praw jako akcjonariusza spółki giełdowej.
Warsztaty w Tarnobrzegu organizowane są w ramach cyklu spotkań edukacyjnych prowadzonych w 34 miastach w całej Polsce. 'Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie” to działania zainicjowane przez Ministerstwo Skarbu Państwa skierowane do inwestorów indywidualnych.