DNI BARANOWA SANDOMIERSKIEGO 7 – 8 LIPCA

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Zespół Kombii, Denzel i Mirami będą gwiazdami tegorocznych Dni Baranowa Sandomierskiego. Impreza już w najbliższy weekend.

W tym roku po raz pierwszy uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć pokazy sprzętu wojskowego i motocykli, a także wziąć udział w grze terenowej po Baranowie Sandomierskim. Jak co roku w imprezie udział wezmą amazonki ze Stowarzyszenia 'Pomocna Dłoń”. Z myślą o najmłodszych organizatorzy przygotowali wesołe miasteczko oraz mnóstwo zabaw sportowych. Starsi będą zmagać się na scenie w licznych konkursach, m.in. Gminnych Strong Menów. W sobotę o godz. 18.00 wielbiciele karaoke przez godzinę będą rozgrzewać swoje gardła po to, by po występie grupy Chrząszcze móc zaśpiewać z zespołem Kombi największe przeboje. Sobotni wieczór zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Niedziela zapowiada się równie atrakcyjnie. Imprezę rozpocznie Jarmark Ludzi z Pasją. To prezentacja dorobku osób posiadających twórcze zdolności i niecodzienne pasje. Popołudniu – biesiadne klimaty. Na scenie o godz. 15.00 wystąpi Orkiestra Dęta z Nowej Dęby, a po niej Zespół Pieśni i Tańca 'Dębianie”. Tuż przed gwiazdą wieczoru wystąpi 'Nowe Brzmienie” z półfinalistką programu 'Mam Talent” Bożeną Mazur na czele. Wieczorem organizatorzy zmienią brzmienie na nieco mocniejsze rytmy, o rockowy klimat zadba tarnobrzeski zespół Exsilium, który wystąpi o godz. 18.30. Wieczór będzie należał do Danzela, wokalisty pochodzącego z Belgii promującego muzykę pop i dance oraz ukraińskiego zespołu Mirami. Dni Baranowa Sandomierskiego 2012 zakończy pokaz sztucznych ogni i dyskoteka pod gwiazdami.

Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim oraz Przewodniczący i Zarząd Osiedla Baranów Sandomierski.