DiGnet Game Counter-Strike w Gorzycach

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Już za niecały miesiąc turniej DiGnet Game Counter-Strike w Gorzycach.

Oprócz samych rozgrywek na widzów czekać będzie sporo atrakcji! Ciekawe konkursy z nagrodami, ekstremalne podkręcanie podzespołów z wykorzystaniem ciekłego azotu i wiele, wiele innych. Już dziś zarezerwuj lipcowy dzień na przybycie do nas! Zapewniamy, że nie pożałujesz! Oczywiście dla wszystkich widzów wstęp wolny.
Rozgrywka w Counter-Strike'u opiera się na walce terrorystów z antyterrorystami, w której jedna ze stron musi bronić bombsite'u (miejsce gdzie podkłada się bombę) lub uwolnić zakładników, a druga podłożyć bombę albo pilnować zakładników.

W turnieju będzie uczestniczyć szesnaście drużyn, które w środowisku gry Counter-Strike są bardzo dobrze znane. Turniej odbywać się będzie na zasadach znanych z np. Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
Oprócz rywalizacji uczestników o cenne nagrody udział w imprezie zapowiedziała redakcja jednego z czołowych polskich portali komputerowych Overclock.pl. Redaktorzy przywiozą ze sobą dużo wydajnego sprzętu. Zamierzają pobijać rekordy podkręcania procesorów za pomocą ciekłego azotu, który potrafi osiągnąć temperaturę -210 stopni Celsjusza!

Oprócz widowiskowego podkręcania podzespołów, rywalizacji graczy w Counter-Strike planowane są także konkursy z nagrodami dla widzów!

Pozostaje nam jedynie jeszcze raz Wszystkich zaprosić do udziału w nadchodzącym evencie. Jeśli chcecie wiedzieć o jakie nagrody będą walczyły drużyny, zapraszamy na stronę turnieju:

www.dignetgame.pl