Cmolas: Spotkanie z teatrem.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

'Mąż zmarł, ale już mu lepiej” – to tytuł spektaklu, który będzie można obejrzeć w niedzielę (08.11) o godzinie 16 na sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie. Przedstawienie w reżyserii Mariusza Łeskiego i na podstawie scenariusza Izabeli Degórskiej zaprezentuje Teatr 'Arka Lwowska” z Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.
'Mąż zmarł, ale już mu lepiej” to przesiąknięta duchem realizmu satyra na ludzką zachłanność, egocentryzm i grę pozorów. Wystawiający sztukę teatr 'Arka Lwowska” działa bez przerwy od 1990 roku. Na deskach sceny lubaczowskiej i nie tylko wystawił ponad 30 utworów scenicznych, autorów polskich, zagranicznych oraz własnych. Otrzymał wiele wyróżnień i bardzo dobrych recenzji. Obecnie teatr ten tworzy ponad 50 osób.
Wstęp na spektakl jest wolny, jednak uwagi na ograniczoną liczbę miejsc należy zgłosić się po odbiór bezpłatnych zaproszeń do Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie lub zadzwonić pod numer telefonu 017 28-37-295. Bilet można również zarezerwować pocztą elektroniczną pisząc na e-mail sok.cmolas@o2.pl
(pg)