II Rodzinny Piknik Charytatywny dla Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie

Pełni pozytywnych emocji i wspomnień związanych z ubiegłorocznym Piknikiem Charytatywnym, chcą po raz kolejny postarać się wspólnie o lepsze jutro dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie.
W zeszłym roku dzięki zaangażowaniu i hojności mieszkańców Tarnobrzega udało się im zadbać o bezpieczną i ciepłą zimę dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, poprzez przeprowadzenie zbiórki pieniężnej na wymianę wyeksploatowanego systemu ogrzewania.
Tym razem bawiąc się i integrując chcą wspomóc finansowo Dom Pomocy Społecznej
w budowie schodów i podjazdu dla niepełnosprawnych, które stanowią barierę architektoniczną nie tylko dla podopiecznych ale również dla mieszkańców Miasta, korzystających z zabiegów rehabilitacyjnych w DPS.
Już 21 lipca 2019 roku od godziny 14:00 na terenach rekreacyjnych DPS na mieszkańców miasta i okolic czekać będzie wiele atrakcji w tym: przejażdżki konno oraz bajkową ciuchcią, animacje dla dzieci, gry i zabawy, występy artystyczne grup wokalno-tanecznych, loteria fantowa, dmuchańce, stoiska gastronomiczne oraz wata cukrowa. Jeszcze przed zmierzchem będzie się można wybrać w podróż balonem na uwięzi, a dla wszystkich, którzy lubią przeboje lat 70,80 i 90 organizator zaplanował koncert zespołu Lolek Orkiestra oraz zabawę taneczną z DJ.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i integracji oraz wsparcia naszej inicjatywy!

21 lipca @ 14:00
14:00