Charytatywny koncert dla Olivki

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

A Koncert Charytatywny na rzecz 5-letniej Olivki w Miejskim Domu Kultury zaplanowany jest na godz. 11:00 w tę niedzielę.

Aby więc udał się prezent w pomoc zaangażowali się m.in. Starowolscy kibice i policja którzy zorganizowali charytatywny turniej piłki siatkowej a w tę niedzielę dzięki m.in. pomocy stalowowolskiego Oratorium, Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli i stowarzyszenia Integracja z Połańca w Stalowej Woli odbędzie się koncert charytatywny na który zapraszał m.in. Policjant Józef Hajdo.

Operacja wyznaczona jest na kwiecień i rodzice Olivki mają nadzieję, że uda się zebrać całą kwotę, zwłaszcza że data zabiegu jest szczególna.

Niestety operacja jest zbyt skomplikowana i żaden ośrodek w Polsce nie podjął się tego zabiegu, zgodzili się go wykonać specjaliści z USA. I choć sami zrzekli się honorariów, rodzina Olivki musi uzbierać na operację 240 tys zł. Na razie udało się zgromadzić połowę.

Środki na operację dla chorej na rozszczep kręgosłupa 5-letniej Olivki będą zbierane podczas koncertu charytatywnego, który odbędzie się w te niedzielę w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Operacja dla Olivki sparaliżowanej od pasa w dół jest nie tylko szansą na wstanie z wózka, ale ratuje jej życie o czym mówiła mama dziewczynki p. Małgorzat: