Baranów Sandomierski: Konkurs na dyrektora ośrodka kultury

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Burmistrz Baranowa Sandomierskiego ogłosił konkurs na dyrektora Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury. Jak powiedział nam Marek Mazur związane jest to z wygaśnięciem dotychczasowemu szefowi pięcioletniej umowy na kierowanie placówką. Na taki sam okres czasu zostanie wybrany także nowy jej szef.
Kandydat ubiegający się o fotel dyrektora ośrodka powinien posiadać wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania kulturą, kulturoznawstwa, animacji społeczno-kulturalnej lub sztuki. Pożądane są także umiejętności menadżerskie, oraz predyspozycje do organizowania i prowadzenia wydarzeń związanych z działalnością kulturalną i twórczością artystyczną.
Oprócz dokumentów typowo wymaganych przy ubieganiu się o prace, w tym przypadku kandydat powinien przygotować pisemną koncepcję funkcjonowania placówki z uwzględnieniem jej warunków organizacyjno-finansowych. Aplikacje przyjmowane są w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim przy ulicy Okulickiego, do 15 marca.
Po sprawdzeniu ofert pod względem formalnym, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną przed komisją konkursową powołaną przez burmistrza. Nowego szefa Miejskiego Gminnego Ośrodka Kultury poznamy najwcześniej 30 marca.