Baranów Sandomierski. Bądź Biało-Czerwony

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Władze Baranowa Sandomierskiego, zapraszają mieszkańców i miłośników gminy do włączenia się we wspólną akcję organizowaną z okazji Dnia Flagi pod nazwą „BĄDŹ BIAŁO-CZERWONY”.

– W poprzednich latach, święta majowe były okazją do organizacji patriotycznych pikników czy też imprez kulturalnych. Walka z koronawirusem, obostrzenia, które nie pozwalają spotkać się w szerszym gronie, powodują, że w tym roku wspólne świętowanie trzeba przenieść do internetu. Wychodząc naprzeciw tym trudnościom zachęcamy do wywieszenia biało-czerwonych flag w obrębie swoich gospodarstw domowych. Choć staramy się przebywać w domach, to i tak możemy włączyć się we wspólne świętowanie. – zaznaczają władze Baranowa Sandomierskiego.

Aby przyłączyć się do akcji wystarczy zrobić zdjęcie wywieszonej flagi i przesłać je na adres poczty elektornicznej promocja@baranowsandomierski.pl, lub też opublikować zdjęcie pod postem na profilu facebookowym gminy. Z nadesłanych zdjęć zostanie stworzony wspólny kolaż, który zostanie opublikowany na stronie Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski w dniu 4 maja 2020 roku.