TOPAZ czyli V Giełda Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich w Mielcu

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Okazy rzadkich skamielin i minerałów w stanie surowym oraz oryginalna biżuteria z  kamieni szlachetnych będą prezentowane podczas  V Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich TOPAZ. Impreza rozpocznie się  w najbliższą sobotę, 17 listopada w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Potrwa dwa dni.
Giełda minerałów dla najmłodszych to okazja do  nauki o otaczającym ich świecie w formie wyprawy w czasy minione. Podczas wydarzenia kobiety będą mogły  wybierać w bogatej ofercie wyrobów jubilerskich z kamieni szlachetnych i ozdobnych w tym  kolczyków, pierścionków, broszek czy naszyjników. Giełda to również okazja do zakupu w przystępnych cenach koralików, paciorków i kulek,  z  których można przygotować własną biżuterię. Bilety wstępu na imprezę w tym roku z okazji małego jubileuszu mają promocyjna cenę. Kosztują jedynie 3 złote. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Grupy szkolne zorganizowane po uprzednim zgłoszeniu, za wstęp również nie płacą. W sobotę  z okazji Dnia Studenta – każdy żak okazując legitymację nie będzie musiał kupować biletu. Organizatorem wydarzenia jest:
Agencja Eventowa ALTERNATYWA. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdą państwo na stronie internetowej www.gielda.alternatywa.mielec.pl.