Tarnobrzeg: Zawodnicy Nordic Active na podium Pucharu Świata

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Pięciu zawodników tarnobrzeskiego Klubu Nordic Active stanęło na podium podczas zawodów rozgrywanych w ramach Pucharu Świata Nordic Walking, które odbyły się w minioną sobotę w Kolbuszowej. W kategorii chłopcy do lat 13 na dystansie 5 km 3 miejsce zajął Filip Rejman. W kategorii M70+ na dystansie 10 km 1 miejsce zajął Zygmunt Olenderek. Na tym samym dystansie w kategorii M 50+ 1 miejsce zajął Jacek Wiśniewski, w kategorii M40+ 2 miejsce zajął Jacek Sieroń, a w kategorii M30+ 3 miejsce zajął Sylwester Rozmus. W Kolbuszowej na starcie stanęło blisko 600 osób z całej Polski oraz z zagranicy. W zawodach wzięło udział dziewięciu reprezentantów tarnobrzeskiego klubu. Pozostali czterej znaleźli się w pierwszych 10 swoich kategorii wiekowych.