Tarnobrzeg. 27 finał WOŚP.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra  13 stycznia, również w Tarnobrzegu. W zbiórkę angażuje się 200 wolontariuszy. Od rana będą kwestować na terenie miasta i pobliskich okolic. Najmłodszy ma półtora roku. Najstarszy przeszło 80. Ich wyposażenie to puszka oklejona banderolami i identyfikator ze zdjęciem. Na skarbonce i puszcze ma widnieć ten sam numer identyfikacyjny.

Finał WOŚP w Tarnobrzegu zostanie zainaugurowany  w sobotę o godzinie 15.00 warsztatami w studiu Pole Dance przy ulicy Wyspiańskiego.

W niedzielę już od 10.00 otworem stał będzie Tarnobrzeski Dom Kultury.

Mówi szefowa sztabu WOŚP w Tarnobrzegu, Dominika Żebracka.

O godzinie 13.00 w Parku Dzikowskim wystartuje V Tarnobrzeski Bieg „Policz się z  cukrzycą”.

O godzinie 16.00, na Placu Bartosza Głowackiego rozpoczną się koncerty. Zagrają: Fast Fingers. O 17.00 wystąpi Diana Ciecierska z zespołem. O 18.00 przerwa na tradycyjne licytacje. Wśród atrakcyjnych propozycji do wygrania na aukcji są między innymi  trzy Vouchery na wycieczkę Motocyklową do miejscowości Blizna ufundowane przez Klub Motocyklowy „BANICI POLSKA Wolna Grupa”. O 19.00 gwiazda wieczoru – zespół Feel. O godzinie 20.00 tradycyjne Światełko do Nieba.

Finał WOSP w Tarnobrzegu, to również imprezy towarzyszące. W niedzielę od 13.00 organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają na Plac Bartosza Głowackiego.

O 16.00  w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie się Wielki Maraton Fitness dla WOŚP. Organizatorem zabawy jest Fitneska. Program dla dzieci rozpoczyna się o godzinie 15.00. Mówi trener z Fitneski Tarnobrzeg, Marta Kaczmarek.

Program dla dorosłych rusza godzinę później i potrwa do wieczora. A w nim między innymi: zumba, trening funkcjonalny, salsa solo czy BounceFit.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzeń w ramach tarnobrzeskiego finału WOŚP znajdują się na stronie internetowym oraz facebooku.

http://wosp-tarnobrzeg.pl/

Rozmowa z szefową sztabu WOŚP  w Tarnobrzegu, Dominiką Żebracką.

Rozmowa z kierownikiem oddziału pediatrycznego Szpitala Wojewódzkiego  w Tarnobrzegu, Ewą Wilk.

Mówi Marta Kaczmarek  z Fitneska Tarnobrzeg.