Stalowa Wola: Sukces Dziuby w maratonie

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: leliwa

A te kolejne starty niedługo, bo już 1 czerwca Bogdan Dziuba wybiera się na półmaraton do Austrii. Spory sukces w Słowenii odniósł również starosta stalowowolski Robert Fila, który po latach powrócił do biegania. Bo w biegu na 10 kilometrów i około 1500 biegaczy zajął szóste miejsce.
(Marta Górecka)
Bogdan Dziuba przybiegł na metę trzeci właśnie za Kenijczykiem Samoei Micah. Przyznał, że najtrudniejszym był dla niego 27 kilometr trasy

Do półmetka Dziuba zajmował drugą lokatę w biegu, ale wyprzedził go późniejszy zwycięzca maratonu Kenijczyk Elisha Sawe

Bogdan Dziuba, biegacz Victorii Stalowa Wola odniósł kolejny międzynarodowy sukces. Zajął 3 miejsce w 33 edycji maratonu w słoweńskim Radenci. W prawdzie jak twierdzi wynik w jakim pokonał 42 kilometry 2:37:12 nie jest jego najlepszym czasem, ale maratony w Radenci rozgrywane są w specyficznych warunkach pogodowych