Stalowa Wola: Prezenty dla Resovii

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Iwona Pol

W meczu 18. kolejki piłkarskiej drugiej ligi Stal Stalowa Wola przegrała 2:3 z Apklan Resovią Rzeszów. Gole dla zielono-czarnych strzelali Robert Dadok w 30 minucie z rzutu karnego oraz Krzysztof Kiercz w 82 minucie. Trener Stali Szymon Szydełko nie był zadowolony z postawy bloku obronnego swojej drużyny.

Zielono-czarni na tyle na ile mogli postawili się jednemu z faworytów do awansu – komentuje Szymon Szydełko.

Przed Stalą Stalowa Wola w tym roku jeszcze dwa mecze ligowe i starcie w 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski z ekstraklasowym Lechem Poznań. To spotkanie rozegrane zostanie w Boguchwale 4 grudnia, o godzinie 12.15. Sprzedaż biletów oraz zapisy na ten mecz prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w pokoju 111, w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli.