Sandomierz: Karatecy wrócili z medalami

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Reprezentacja Sandomierskiego Klubu Karate wzięła udział w „Memoriale Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej” w Wojniczu, w którym startowało 160 zawodników z 20 ośrodków z całego kraju.
Zawodnicy z Sandomierza w swoich kategoriach wywalczyli 11 medali. Pierwsze miejsca wywalczyli Ewa Skubida, Oliwia Kosowicz, Aleksandra Skubida, Filip Gajda, Jan Skobel i Filip Maruszak. Drugie miejsce zdobył Olaf Michalski, natomiast trzecie Natalia Wielgus, Julia Barłożek, Julia Sabat i Piotr Chrząstowski.
Jak informuje sensei Andrzej Orłowski następnym i ostatnim już przed wakacjami sprawdzianem zawodników będzie turniej karate w Nowym Targu 2 czerwca. Na początku lipca zawodnicy rozpoczną letni obóz karate nad jeziorem Białym w Okunince, organizowany przez Sandomierski i Hrubieszowski Klub Karate.