Sandomierz, Gdynia: Damian Noga z PSP w Sandomierzu wicemistrzem Polski w biegach w IX Pomorskim Biegu Strażaków.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Joanna Sarwa

Starszy strażak Damian Noga z komendy powiatowej Państwowej Straży pożarnej w Sandomierzu zajął drugie miejsce w IX Pomorskim Biegu Strażaków. Bieg ten połączony był z „Grand Prix Gdyni – biegiem urodzinowym”. Impreza sportowa jest zaliczana do Pucharu Polski strażaków PSP w biegach o puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Na startujących w biegu sześćdziesięciu strażaków PSP zawodnik z sandomierskiej komendy ukończył IX Pomorski Bieg Strażaków na 2 miejscu. Natomiast w klasyfikacji ogólnej biegu na startujących 2309 zawodników zajął 12 miejsce. Trasa liczyła 10 km.