Sport
autor: Radio Leliwa | 18.05.2017

Stalowa Wola: Wysoka wygrana Stali Stalowa Wola z wiceliderem

Mają się z czego cieszyć stalowowolscy kibice. W słynącej z cudów Częstochowie zdarzył się kolejny. Walcząca o utrzymanie Stal Stalowa Wola wysoko pokonała na wyjeździe wicelidera i pretendenta do awansu do I-Ligi drużynę Rakowa. Wygrana to 3:0 dla zielono-czarnych. Po raz pierwszy piłkę do bramki częstochowian w 18 minucie wpakował Przemysław Stelmach. Kolejne dwie sypnęły się jedna po drugiej tuż przed końcem pierwszej połowy w 41 i 44 minucie. Ich strzelcem był Adrian Dziubiński. I taki wynik podopieczni Janusza Biała dowieźli już do końca spotkania zapisując na swoim koncie komplet 3 punktów. W spotkaniu z Rakowem broniąca się przed spadkiem Stal Stalowa Wola pokazała, że potrafi walczyć i wygrywać i taką drużynę chcieli by widzieć kibice 'Stalówki' w najbliższą sobotę. Wtedy to Stal Stalowa Wola zmierzy się na murawie przy Hutniczej z ROW-em Rybnik. (Marta Górecka)