Region
autor: Radio Leliwa | 09.07.2018

Stalowa Wola: Stalowa Dycha w strugach deszczu.

Stalowa Wola: Stalowa Dycha w strugach deszczu.
Marokańczyk zwyciężył Stalową Dychę w biegu na 10 kilometrów, która rozegrana została ulicami Stalowej Woli. Zawodnicy musieli się zmagać nie tylko z dystansem ale i ulewnym deszczem, który powitał biegaczy na starcie. Mówi prezes Stalowowolskiego Klubu Biegacza organizującego imprezę Bogdan Dziuba:
Zwycięzca Stalowej Dychy przyznał, że deszcz trochę przeszkodził mu w osiągnięciu dobrego czasu. Natomiast swój start w biegu Stalowa Dycha potraktował jako trening przed maratonem w Poznaniu:
Kolejni na metę wbiegli Andrzej Starżyński z Klubu Fartlek Gorzyce i Michał Wojciechowski z Witaru Tarnobrzeg. Wśród kobiet pierwsza na mecie była Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżnego:
Pogoda była również utrudnieniem dla osób ścigających się na wózkach. Jako pierwszy dotarł na metę Grzegorz Suidak z Dębicy:
Najlepsi w Biegu Stalowa Dycha otrzymali nagrody pieniężne a wszyscy pamiątkowe medale. Imprezie towarzyszył 'Weekend dla zdrowia' i Spartakiada Stowarzyszeń. Tradycyjnie też odbył się 'Bieg Nadziei Olimpijskich' dla dzieci. (Marta Górecka)
Copyright © 2013 Radio Leliwa
Created by EFEKT Biuro Promocji i Reklamy